Оскільки ми постійно поцюємо над тим щоб парк був гарним місцем для відпочинку, ми зацікавлені у зворотньому зв’язку з нашими відвідувачами. Всі ваші зауваження та побажання будуть проаналізовані адміністрацією парку та прийняті до уваги.

Тому для оформлення відгуку – просимо заповнити всі поля шаблону та уважно прочитати власний відгук. Всі відгуки, які надійшли на сайт, розміщуватимуться в авторській редакції без корекції тексту.

З повагою, Адміністрація

Инна
03 / 05 / 2012
Добрый день! Хочу выразить благодарность за отличный парк, идеальную чистоту, детские площадки. Спасибо за чудесный деревянный домик и чудного мишку! Цена за входной билет не порадовала. Да, нужно достраивать фонтан и поддерживать все в порядке, но 10 грн. за вход это неподъемная цена, за прогулку по парку. Плата должна быть, но символическая.
За справделивость
03 / 05 / 2012
Доброго дня! От тільки що прочитала відгуки про це нечуване свавілля і одразу виникає купа запитать. Перше це....оперативна робота персоналу, що обслуговує сайт, швидко зорієнтувались і написали на сайті що вхід згідно з тарифами, але видно писали дуже швидко, або точно не українець, тому що помилок дуже багато!!!! Друге...написано що тарифи згідностатті 47.....і т.д., але зміни прийняті в 2003 році а тарифи установлені тільки зараз, то може змін там про вхід і немає ( а саме про вхід на територію не є оплачуваним)....Обурює те, що в нашій державі все так робиться....коли нарешті це закінчиться?
Флагман
02 / 05 / 2012
Я живу в этом районе и мы всегда туда ездили семьёй отдыхать. Но теперь мы туда больше ездить не будем. Я не вижу за что там можно платить. А за что 700 гривен в час : за какие такие услуги по организации отдыха ? Что они в себя включают ? Написали , что из источников вода не пригодна . Мы всегда её пили и никогда у нас проблем не было.
Обурений відвідувач
01 / 05 / 2012
Добрий день! Шановне керівництво ДНУ «НЦЕБМ НАН України» дуже образливо і сумно що в такому місці як парк "Феофанія" яке є гордістю столиці стали надавати платні послуги. ну по перше: На скільки відомо що Постановою Бюро Президії НАН України від 26.12.2006 р. № 354 Державне заповідне господарство «Феофанія» НАН України перейменовано в Державну установу «Садово-парковий комплекс Національної академії наук України». ДУ «СПК НАН України» є ДЕРЖАВНОЮ БЮДЖЕТНОЮ НЕПРИБУТКОВОЮ ПРИРОДООХОРОННОЮ рекреаційною установою та ДУ «СПК НАН України» є парком-пам'яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, у зв'язку з чим землі, на яких розташований ДУ «СПК НАН України», відносяться до земель природно-заповідного фонду, щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення та використання і які не можуть передаватись іншім фізичним чи юридичним особам та знаходитись у приватній власності. Ось постає запитання чому сьогодні на вході установлена каса та беруть гроші за прохід на територію парку який є пам'яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, на підставі наказу ДУ «СПК НАН України»?? Що у нашій державі землями природно-заповідного фонду стали розпоряджатись Природно-заповідного фонду?????? по друге Чому на касах немає відповідних документів, що давали право збирати кошти за вхід до парку??? по третє Чому на прохання пред'явити документи касир показує статут та наказ ДУ «СПК НАН України» з печаткою головного бухгалтера?? по четверте Чому охорона фірма "Гетьман" в лиці Приймака Сергія Володимировича який знаходився в алкогольному сп'янінні на робочому місці 1 травня 2012 року о 17:45, вибігає і починає погрожувати тим відвідувачам які просять документи пред'явити та при відсутності документів що засвідчують право на отримання коштів за вхід відмовляється платити, охоронець погрожує розправою та міліцією???Що за самоуправство?? як людина яка вживає алкоголь може охороняти територію Природно-заповідного фонду та паркувати машини???? ПО П'ЯТЕ: Що за люди стоять та перевіряють на вході квитки, хто вони і що?? ні бейджиків а також відповідних документів на право вимагання оплати за вхід чи перевірку квитків ???? І ОСТАННЄ У ВАС ЧІТКО НА цьому сайті Є ІНФОРМАЦІЯ, яка зафіксована та збережена не одним відвідувачем, а саме у розділі контакти: Парк «Феофания» - Науковий центр екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу НАН України Вхід до парку — безкоштовний Режим работи парку — 8:00 - 23:00 Режим роботи адміністрації — 8:00 - 17:00 Адреса: 03143, м. Київ, вул. Академіка Лєбєдєва, 32 Транспорт: Від станції метро «Либідська» тролейбус №11 до зупинки «Метрологічна» або маршрутний автобус 156; Від станції метро «Університет» маршрутний автобус № 548. Шановне керівництво просимо Вас припинити цю беззаконну діяльність та дати можливість Киянам гордитись таким надбанням як парк "Феофанія".
Ганна
01 / 05 / 2012
1 мая 2012 впервые побывала в парке. Да, впечатление хорошее. Но. Пока доехала с Дарницы на маршрутке - чуть не стало плохо: куча народу, жарко. Могла бы администрация парка выйти с предложением к администрации маршрутного таксо-парка об увеличении транспорта в праздничные дни! Еще и вход платный! Хоть на сайте не пишите, что бесплатно!Что чисто - да, но воду могли бы и продавать. В ведь не все такие грамотные - едут с тормозками! И еще, можно ведь указатели повесить - куда идти смотреть и где выход?
Петр
29 / 04 / 2012
Уважаемые господа! ОЧЕНЬ КРУТО ставить цену для входа семей с детьми для прохода ко святой купели !!!!!!!!!!!! Частные владения..... может за литр воды из святых источников надо брать......... Я возмущен, до глубины души.....
Андрей
15 / 04 / 2012
Великолепно провели с супругой время. Поразила красота и чистота. Так же отсутствие костров и пьяных рыл, которые как правило размножаются в зонах отдыха как тараканы. Великолепное место для отдыха.
Марианна
11 / 04 / 2012
была в парке несколько раз. Очень нравится проводить там время, как в будние дни, так и в выходные. Всегда чисто, убрано, ухожено. Не понятна природа сообщений о платном входе... не разу не платили за вход, да и на сайте написано, что вход свободный.
Евгений
08 / 04 / 2012
с таким выбором лучше уже в Пирогова пойти там хоть что то по смотреть можно историческое!а не на грязные озера и не достройки на каждом шагу и на грязнючие лавочки на которые садиться противно! я понимаю ботанический сад там есть редкие растения за которыми нужно очень тщательно ухаживать! а у вас только уборщики и все! или вы тратите все те деньги которые получаете на собак как выше сказано! или вам из бюджета мало денег выделяют на содержание парка, охраны которая бухает по ночам или собак которые на детей нападает или на уборщиков которые получают зарплату в 1000грн. в месяц и толком не убирают! а если убирают то только там где все ходят а там где людей мало гуляет там грязь неделями стоит!что вы людям ответите на это ааа?
Евгений
08 / 04 / 2012
Я понимаю конечно что парк должен как то окупаться! но разве пар принадлежит частному лицу!? кто принял такое решения сделать вход платным! это парк Ане аттракцион с какой стати!? туда столько людей ходит и с каждого брать за вход такие деньги, это просто наглость и хамство! таких денег даже ботанический сад не получает и зоопарк в месте взятые! люди к вам ходить перестанут, это точно!