Оскільки ми постійно поцюємо над тим щоб парк був гарним місцем для відпочинку, ми зацікавлені у зворотньому зв’язку з нашими відвідувачами. Всі ваші зауваження та побажання будуть проаналізовані адміністрацією парку та прийняті до уваги.

Тому для оформлення відгуку – просимо заповнити всі поля шаблону та уважно прочитати власний відгук. Всі відгуки, які надійшли на сайт, розміщуватимуться в авторській редакції без корекції тексту.

З повагою, Адміністрація

Костянтин
17 / 09 / 2012
Дуже приємна атмосфера! Прохання до адміністрації:встановити покажчики до парку, та використовувати кульки на урнах чорного кольору(на особистих фото дуже виділяються блакитні та салатові кульки для сміття)
Виктория
16 / 09 / 2012
Замечательный парк, ухоженный, чистый. Воздух - прелесть. Каскад озёр и широкие открытые просторы напомнили парк Версаля. Очень и очень достойное место отдыха. В плане садово-паркового искусства мне этот парк понравился больше Умани и Ботсада.
Кмда
15 / 09 / 2012
Парк красивий. Але погано те що вхід платний...... Дууууууууже погано що беручи гроші за вхід у туалеті зовсім немає бумаги,це просто ні в які рамки розумного не вписується!!!!!! Просив телефон директора-недають. Навіть не вибачилися. Але книга скарг у них є,все це туди і записав. Це називається просто жлобство.
Надя
15 / 09 / 2012
Сьогодні була в Феофанівському парку і біля цілющої води, то ніякої плати за вхід ніде не брали. Незручно було обходити з собору до парку ціле коло, щоб потрапити до парку. Парк дуже сподобався :)
Наталья
01 / 09 / 2012
Парк приятный,но 1)хотелось бы, чтобы вход был бесплатным, и чтобы с улицы А.Лебедева можно было подъезжать на машине ближе к парку, а не идти вниз по лесу, а потом обратно в горку, т.е. кто хочет может пройтись по этой тропе "здоровья", кто не хочет или не может подъезжает на машине вниз. 2)Второй момент, это отсутствие на территории парка нормальных туалетов. Те туалеты-скворечники, которые там есть, пусть администрация ставит у себя на даче и вдыхает ароматы после посещения этих мест 100 и больше человек. 3)Отсутствие хоть одного магазинчика с водой и мороженным. Люди приходят отдыхать, что надо с собой тянуть баулы с провизией.
Таня
23 / 08 / 2012
Приїхали з Тернополя в монастир в Феофанію. Були вражені.З монастиря перекрили дорогу подвійним кордоном ( сіткою)в парк. Хотіли набрати цілющої води з джерел в парку.Це просто не по Божому так робити.Щоб за вхід брати гроші. Має ще бути в душі щось святе. Сьогодні стільки людей їде в монастир.А тут - сюрприз.
Таня
22 / 08 / 2012
18 серпня приїхали з групою паломників в монастир з Тернополя. Яке було велике здивування , коли ми не змогли стежкою з монастиря попасти в парк Феофанія. Там заварили подвійним коридором прохід. АБСУРД. Проїхати в Київ 500 км , заплатити 10 гр за вхід , щоб набрати пляшку води з цілющого джерела.Такого ще світ не бачив. Шановні добродії які придумали таку ,,акцію ". Крім комерціїї ще треба мати в душі щось Боже.
Надія
20 / 08 / 2012
При відвідуванні парку 17.08 (хмарна погода, зовсім мало відпочивальників та кілька молодят, що фотографувалися) були вражені зграями тамтешніх собак, що вільно носилися територією (зі щенятами і без) та яких неможливо було відігнати: не виявляли явної агресії ала й не відходили. Робітниці парку, яких було більше, аніж відвідувачів, та які наввипередки обтрушували недозрілі сливи й яблука собі в кишені (ну, ще завантажували тракторець якоюсь травою), не відреагували на наше звернення відігнати псів. Через це ми не змогли випустити з візочка малолітнього карапуза, заради якого і приїхали до парку - щоб погуляв доріжками. Мабуть, не будемо рекомендувати такі прогулянки й іншим молодим батькам. Жаль, їхали через усе місто, сподівалися на позитив.
Андрей
19 / 08 / 2012
А почему при покупке входного билета не выдают фискальный чек??
Андрій
14 / 08 / 2012
Чудовий парк, що збудований за наші з Вами кошти (за кошти держбюджету), цей парк уже є наш. Вдруге-втретє..... стягувати з нас кошти це вже велика наглість, та і чесно кажучи за такі гроші там немає чого дивитися. Але там теж працюють люди, яким також потрібно платити заробітну плату, необхідно постійно підстригати та поливати газони, підрізати дерева, а це все великі гроші. Запитання до адміністрації: Чому на всіх перетинах стежок з ширшими дорожками такі високі бордюри, це що дорога міжобласного сполучення чи зона відпочинку, де бігають діточки, возять дитячі коляски, катаються на роликах? [EMAIL]an-26n@mail.ru[/EMAIL]