Оскільки ми постійно поцюємо над тим щоб парк був гарним місцем для відпочинку, ми зацікавлені у зворотньому зв’язку з нашими відвідувачами. Всі ваші зауваження та побажання будуть проаналізовані адміністрацією парку та прийняті до уваги.

Тому для оформлення відгуку – просимо заповнити всі поля шаблону та уважно прочитати власний відгук. Всі відгуки, які надійшли на сайт, розміщуватимуться в авторській редакції без корекції тексту.

З повагою, Адміністрація

Алена
16 / 05 / 2013
Конечно парк замечательный, и идея сама хорошая, но вот довели бы его до ума окончательно, а то эти унылые бетонные постройки портят всю картину. Не мешало бы открыть небольшой магазин с водой, а вдруг кому то плохо станет на солнце? Телипать через весь парк по тому же солнцу к выходу чтобы купить воды? !!!! А туалеты это просто ужас, по-моему в селах и то не так воняет в туалетах как в этом парке, это же нужно было додуматься построить туалет из металла, который на солнце перегреваеться и внутри получаеться вонючая сауна? Пусть лучше туалет будет платный, но в него можно будет зайти не провоняв при этом себя! :upset
Ірина
10 / 05 / 2013
Вчора відпочивали в парку. Все сподобалося!!!! Дякуємо адміністрації за чудовий, доглянутий парк!!! ВХІД МАЄ БУТИ ПЛАТНИМ!!!! Прошу Вас, не слухайте нікого й не робіть безкоштовного входу. 10 грн. - це смішна ціна, порівняно з іншими цінами. Але це оберігає Парк від бомжів та алкашів. Мені неприємно сидіти на лавочках, на яких вночі (та й вдень) спатимуть бомжі. Збільшувати кількість торгових точок теж не варто, і так весь Київ вже загидили МАФами. У Вашому Парку відчуваєш себе людиною, дякуємо за Європейський Парк. З повагою Ірина, моя сім*я та наші друзі.
Ирина
05 / 05 / 2013
Судя по тому, что комментарии повторяются из года в год - администрация ничего менять не собирается. А про платный вход - изначально парк был обещан как бесплатный. Кто-то ниже написал, где еще чисто и плату не берут - отвечаю - в ботсаду возле Университета. Хотя сейчас тенденция на всем делать деньги.
Светлана
01 / 05 / 2013
Відпочивали 1 травня. Парк перевершив сподівання, алеї, озера, краєвиди. Все чудово. Працювали аніматори, настрій піднімали на раз. Дякуємо за роботу працівникам парку.
Мир
06 / 03 / 2013
Руководство парка: сделайте, немного торговых точек: вода, мороженое, булочки свежие, кофе-чай.
Дарьяна
08 / 11 / 2012
Сделайте зимой коньки в Феофании,посещаемость людей увеличиться в 5 раз больше)))
Інна
11 / 10 / 2012
Неймовірна атмосфера спокою, прекрасні краєвиди, найчистіший в Києві...Дякую тим хто піклується про цю перлину. Це просто ковток чистого повітря в шаленому мегаполісі!
Алина
28 / 09 / 2012
Ребята, ну сделайте хоть туалеты нормальные... Готовы даже заплатить по 1-2... Но чтобы по-человечески как-то!!!! Такие деньги берут за вход, а СЕРВИС на нуле...
Оля
18 / 09 / 2012
Парк просто супер..Думаю ще приїхати і погуляти там)) Красива природа, повітря))) 8)
Анна
17 / 09 / 2012
Добрый день! Вчера отдыхали в Феофании..Парк просто сказка!!!! Вот только одно НО- у нас украли фотоаппарат((((Люди, может кто нашел- отзовитесь!!!!!!gramoteika@ukr.net