Оскільки ми постійно поцюємо над тим щоб парк був гарним місцем для відпочинку, ми зацікавлені у зворотньому зв’язку з нашими відвідувачами. Всі ваші зауваження та побажання будуть проаналізовані адміністрацією парку та прийняті до уваги.

Тому для оформлення відгуку – просимо заповнити всі поля шаблону та уважно прочитати власний відгук. Всі відгуки, які надійшли на сайт, розміщуватимуться в авторській редакції без корекції тексту.

З повагою, Адміністрація

Осадчий Ігор
09 / 06 / 2016
9.06.2016 року діти Центру реабілітації дітей з інвалідністтю безкоштовно відвідали казковий парк "Феофанія"- цей дивовижний храм природи. Дуже Велике Спасибі керівництву та персоналу парку за теплий гостинний прийом нашіх дітей, цікаву інформаційно насичену екскурсію. Дітлахів дуже смачно погодували ("Viking Club" директор Ніколаєнко Вікторія), уділили максимум уваги та турботи. Особисто хочу подякувати директору,академіку НАН України Радченко Володимиру Григоровичу за те що допоміг нам, все організував,та по домашньому з любов'ю прийняв на території парку "Фоеофанія".Дай Вам Бог здоров'я та довгії літа. :)
Каролина
03 / 08 / 2015
Вчера были на праздновании дня Нептуна в парке Феофания! Хочу поблагодарить организаторов мероприятия, за возможность отдохнуть и весело провести время! Отдельное спасибо ведущим праздника за праздничную, веселую, легкую атмосферу! Спасибо! Праздник удался!
Елена
19 / 08 / 2014
Отдыхали в парке с мужем 19.08.2014г.Парк очень великолепный,чистый,красивый,зеленый с красивыми цветами.Мы под приятным впечатлением!Особенно красиво с территории парка смотрится храм.Много приятных эмоцианальных впечатлений!Мужу понравился весь парк.Сделали много великоленпных фоток.Отдохнули великолепно!Парк дейстительно на европейском уровне.Спасибо большое дизайнерам и работникам парка!Успехов вам и творческого вдохновения!
Наталья
17 / 08 / 2014
Побывали в парке 17.08.2014 всей семьей.Масса позитивных эмоций,зарядились положительной энергией.Пробыли в парке почти целый день-абсолютно не устали!!!Свежий,ароматный воздух, вода!!Вобщем желаем всему персоналу и руководству парка сил и дальнейшего развития, а главное стабильности.
Юлианна
19 / 05 / 2014
Прекрасный парк, побывала там с классом на екскурсии.БЛАГОДАРЮ ВАС))))
Татьяна
08 / 11 / 2013
Очень хороший парк для прогулки всей семьей. Плата за вход обоснована, в парке чисто, красиво, ухоженные растения. В предыдущих отзывах прочла,что водоемы в плохом состоянии и нет уток. Спешу опровергнуть, 6 ноября там гуляли и кормили уточек хлебом:) Один большой минус - туалет. Особенно для иностранцев будет шок.
Наташа
18 / 10 / 2013
Парк очень понравился.Девственная природа посреди такого мегаполиса!Очень много невест, красивые церемонии. В кафе-вуксные шашлычки. Рекомендую.
Тетяна Миколаївна Войтех - заступник дир
08 / 10 / 2013
Висловлюю щиру подяку працівникам парку за чудове обслуговування групи туристів 06 жовтня 2013 року. Змістовна екскурсія, неповторна природа, сприятлива погода :) залишили відчуття миру і спокою в душі, бажання ще і ще раз повертатись до прекрасного куточка Києва! Окрема подяка адміністрації парку за високий професіоналізм, чуйність, розуміння і бажання співпрацювати!!! Подальшої розбудови і процвітання Вашому закладу, здоров`я і наснаги всім працівникам!!! До нових зустрічей!!!!
Надежда
31 / 08 / 2013
Благодарим администрацию парка за организацию чудесного семейного отдыха. Аниматоры молодци, наш малыш был в восторге.
Вікторія
14 / 08 / 2013
Парк прекрасний,але хотілось би щоб водоймочки частіше чистили,бо там навіть качечки не живуть)))а також більш зелений газон,бо він якийсь хворенький)а так атмосфера прекрасна