ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ

На цій сторінці подані умови та положення, які регламентують використання веб-сайту Feofaniya.kiev.ua - Парк «Феофанія» - ДУ «ІНСТИТУТ ЕВОЛЮЦІЙНОЇ ЕКОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ». Будь ласка, уважно ознайомтеся з ними. У разі, якщо ви не погоджуєтеся з цими умовами та положеннями, будь ласка, не користуйтеся цим веб-сайтом.

Усі права зберігаються за правовласником.

ВМІСТ

Веб-сайт Feofaniya.kiev.ua надається користувачам для особистого використання за умови дотримання умов та положень, що викладені на цій сторінці. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся діяти відповідно до цих умов та положень.

На веб-сайті Feofaniya.kiev.ua подана інформація про Парк «Феофанія» - ДУ «ІНСТИТУТ ЕВОЛЮЦІЙНОЇ ЕКОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ».

Всі матеріали на цьому веб-сайті розміщено виключно з інформаційною метою.

Нами було докладено всіх зусиль до подання точної інформації на цьому веб-сайті, але при цьому ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до любих сторінок цього сайту.

ГІПЕРПОСИЛАННЯ

На веб-сайті Feofaniya.kiev.ua можуть зустрічатися гіпертекстові посилання на інші веб-сайти, які абсолютно незалежні від цього веб-сайту. Парк «Феофанія» - ДУ «ІНСТИТУТ ЕВОЛЮЦІЙНОЇ ЕКОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ» не несе віповідальності за точність, повноту або достовірність інформації, що міститься у таких гіпертекстових посиланнях або на інших веб-сайтах, а відвідування веб-сайтів, на які ведуть посилання з сайту Feofaniya.kiev.ua, здійснюється на розсуд самих користувачів.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Парк «Феофанія» - ДУ «ІНСТИТУТ ЕВОЛЮЦІЙНОЇ ЕКОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ» знімає з себе будь-яку відповідальність за прямі, непрямі, випадкові або інші збитки, які можуть бути викликані через відвідування або використання веб-сайту Feofaniya.kiev.ua, включаючи, але не обмежуючись, будь-які втрати або збитки, що можуть бути спричинені вірусними програмами, які вразили комп’ютер користувачів, або виникли через їх довіру до інформації, отриманої з веб-сайту Feofaniya.kiev.ua.

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ

Парк «Феофанія» -ДУ «ІНСТИТУТ ЕВОЛЮЦІЙНОЇ ЕКОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ» зберігає за собою право періодично вносити зміни та доповнення до цих умов та положень в залежності від потреб. Просимо вас час од часу відвідувати цю сторінку для відстеження змін.