Шановні відвідувачі!

Ось і прийшов час весни, сонця, квітів, хорошого настрою та прогулянок на свіжому повітрі. В Києві багато місць, які відомі своєю історією чи ландшафтним дизайном. На сьогодні на карті міста з’явилось ще одне місце, де можна чудово провести час, відпочити, та збагатитись як духовно, так і інтелектуально. Це парк Феофанія. Парк досить молодий, можна сказати, ще в процесі становлення, тому саме Ви маєте унікальну можливість спостерігати за його розвитком та ростом. Пишіть свої побажання в книзі відгуків, а колектив парку прийме до уваги всі Ваші ідеї.

Для кращого ознайомлення з величезною територією, запрошуємо Вас відвідати наші екскурсії по парку Феофанія. Всі екскурсійні маршрути розробленні на базі новітніх наукових досліджень (історія, біологія, екологія, етнографія тощо.), з урахуванням вікових особливостей та потреб наших гостей.

Як сказав колись давньогрецький філософ Геракліт в VI ст.до н.е.: «Все тече, все змінюється», однак в одному ми впевненні - Ваше задоволення від відвідин парку Феофанія залишиться незмінним. А парк завжди з радістю чекає своїх гостей.

Організація екскурсій:

Матяшук Раїса Костянтинівна

Конт. Тел. 0963672744 (у робочій час).