Збільшення вартості квитків

Шановні відвідувачі парку–пам’ятки садово–паркового мистецтва загальнодержавного значення «Феофанія»

Повідомляємо, що у зв’язку зі значним здороженням вартості енергоносіїв та комунальних послуг, а також збільшенням мінімальної заробітної плати, ми вимушені з 1 червня 2018 року збільшити вартість квитків
на відвідування парку дорослими до 30 грн., дітьми старше 7 років та студентів денної форми навчання (за наявності посвідчення) – 10 грн., вартість стоянки автомобіля – 20 грн. (автобуса або лімузина – 40 грн.) на день, місячний абонемент – 150 грн. Екскурсії: до 10 дітей – 200 грн. та 15 грн. за кожну додаткову особу; до 10 дорослих – 250 грн. та 20 грн. за кожну додаткову особу.

Враховуючи скрутний фінансовий стан незахищених верств населення, зберігається право на безкоштовне відвідування парку пенсіонерами, дітьми до 7 років, інвалідами тощо, а також залишаються 2 дні вільного відвідування на тиждень (понеділок та четвер, за винятком святкових та вихідних днів).

Ще раз нагадуємо, що встановлення плати за відвідування парку пов’язане з тим, що з 2012 року у державному бюджеті України взагалі не виділяються кошти на утримання території парку "Феофанія" (а саме – прибирання та вивіз сміття, освітлення парку, його охорона, догляд за територією тощо).

Сподіваємось на розуміння Адміністрація