ІІІ Фестиваль бойових мистецтв "Kshatra-Fest"

Запрошуємо на ІІІ Фестиваль бойових мистецтв "Kshatra-Fest" 18 вересня!
Фестиваль має на меті показати дітям та їх батькам багатогранність бойових мистецтв та об’єднати на одному майданчику найрізноманітніші види єдиноборства з усього світу. Для цього ми запросили на Фестиваль представників таких шкіл бойових мистецтв:
- Китайське ушу та він чун;
- Вьет во дао і дай банг із В'єтнаму;
- Японські кіокушинкай карате, уечі рю карате та айкідо;
- Корейське таеквон-до;
- Українське бойове мистецтво хортинг;
- Рукопашний бій;
- Капоейра із Бразилії;
- ММА – змішані бойові мистецтва та кікбоксинг;
- Таїландський бокс;
- Історичне фехтування часів Київської Русі 12-14 століття.

18 вересня 2016 року з 14:00 на вас чекають: показові виступи, відкриті тренування та спілкування із найкращими київськими тренерами. Ви зможете детально ознайомитись із різними видами бойових мистецтв і, можливо, вибрати для себе або своєї дитини заняття до вподоби.

ФОТОЗОНА ВІД ЦІІ "КИЇВГРАД"
Завдяки Центру інтерактивної історії «КиївГрад» ви зможете перенестись у Київську Русь 12-14 або Європу 13-15 століття і перевтілитись у середньовічного лицаря або витязя.

ДЛЯ МАЛЕЧІ
На фестивалі дітки зможуть повеселитись на атракціонах та пограти у розвиваючі ігри та веселі конкурси із аніматорами у костюмах улюблених казкових героїв. Крім того, дітки зможуть взяти участь у безкоштовних творчих майстер-класах, які будуть проводитись поруч із дитячим майданчиком.

КАФЕ
Протягом всього дня для гостей парку працюватимуть кафе під відкритим небом, де можна буде пригоститись смачними стравами української і європейської кухні чи випити корисних безалкогольних коктейлів.

Більше подробиць на сайті Фестивалю – www. kshatra-fest.in.ua

Вхід у парк: 10 грн.
Вхід на Фестиваль: безкоштовно